Делукс Апартмани

Делукс (луксузни) апартмани со големина од 55 м2 со услуги и простории за супериор апартмани што, исто така, вклучуваат приватен балкон од 25 м2. Пространи, светли апартмани со поглед кон центарот на градот . Во апартманот има queen size кревет со специјално изработени надглавници, модерна, целосно опремена бања поплочена со квалитетна керамика. Во апартманите има гардеробери, биро и одделни простории за седење со софа на извлекување. Апартманоте модерно декориран, во благотворни топли бои, прекрасно темно дрво.


Каратктеристики на собата:

 • Queen bed, single bed
 • Room service
 • Балкон : 25 m2
 • Бесплатен wi-fi
 • Големина: 55 m2
 • Клима
 • ЛЦД ТВ, кабелска телевизија
 • Мини бар
 • Поглед: Кон градот
 • Сместување: 3 лица

139 EUR

/ ноќ
Тип на соба
Од Датум
До Датум
Име
Број на лица
Email
Телефон
Коментар
 • http://operahousehotel.mk/wp-content/uploads/2015/05/COB_7350.jpg
 • http://operahousehotel.mk/wp-content/uploads/2015/05/COB_7362.jpg
 • http://operahousehotel.mk/wp-content/uploads/2015/05/COB_7393.jpg
 • http://operahousehotel.mk/wp-content/uploads/2015/05/COB_7419.jpg
 • http://operahousehotel.mk/wp-content/uploads/2015/05/COB_7443.jpg
 • http://operahousehotel.mk/wp-content/uploads/2015/05/COB_7447.jpg